Kariera

Dołącz do naszego ZESPOŁU

PH KONRAD to przede wszystkim zespół ludzi, stawiający na:
  • wspólny rozwój
  • przyjazną atmosferę
  • skuteczną pracę zespołową
  • doskonałą zabawę
  • wzajemną pomoc

Chcesz poznać nas bliżej?
Sprawdź aktualne oferty pracy w naszej firmie lub wypełnij formularz aplikacji online.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że praca może być przyjemnością

Pracownik fizyczny- Oddział Szepietowo

P.H KONRAD to firma specjalizująca się w  transporcie zwierząt na terenie Unii Europejskiej.

Do naszego zespołu poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko :

Pracownika Fizyczny – Oborowy odział Szepietowo

Opis stanowiska

-  dbanie o powierzone do obsługi zwierzęta (bydło)

-  terminowe i prawidłowe karmienie i pojenie

-  dbanie o czystość  pomieszczeń,

Wymagania

-  doświadczenie w pracy z bydłem mile widziane

-  chęć do pracy

-  prawo jazdy kat. B

-  praca w systemie zmianowym

Oferujemy

-  stabilne zatrudnienie

-  wdrożenie do pracy

-  dobre warunki pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail :rekrutacja@phkonrad.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kierowca Międzynarodowy C+E
Lekarz weterynarii
Specjaliista ds. Dotacji Unijnych
Specjalista ds. exportu – j. rosyjski
Specjalista ds. handlu zagranicznego
Specjalista ds. rozwoju produktu
0
Zadowolonych klientów
0
Transportów rocznie
0
Pracowników
0
lata
Działalności
logo-poziome.png

18-400 Łomża, Poligonowa 28c
NIP: 718-100-91-02
tel. 86/215-11-15

Znajdź nas!